Template:Mitsubishi Diesel Engines: Difference between revisions
From Mitsipedia
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|'''Astron''' | |'''Astron''' | ||
|[[4D55]] [[4D56]] | |[[4D55]] [[4D56]] | ||
|- | |||
|'''4D3x''' | |||
|[[4D30]] [[4D31]] | |||
|- | |||
|'''4DR5''' | |||
|[[4DR5]] | |||
|- | |- | ||
|'''4D6x''' | |'''4D6x''' | ||