Difference between revisions of "Template:Mitsubishi Diesel Engines"
From Mitsipedia
Jump to navigationJump to search| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''4D6x''' | |'''4D6x''' | ||
| − | |[[4D68]] | + | |[[4D65]] [[4D68]] |
|- | |- | ||
|'''4M4x''' | |'''4M4x''' | ||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''4D6x''' | |'''4D6x''' | ||
| − | |[[4D68]] | + | |[[4D65]] [[4D68]] |
|- | |- | ||
|'''4M4x''' | |'''4M4x''' | ||